BLOG

Szukasz informacji na temat systemów jednego klucza i wkładek systemowych? Dobrze trafiłeś! Podzielimy się z Tobą informacjami na temat naszej pracy!

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Szukają Państwo profesjonalnych
usług ślusarskich?

Firma Dobryklucz.pl F.H.U. Piotr Mądry od roku 2001 zajmuje się usługami ślusarskimi specjalizując się w dorabianiu kluczy, sprzedaży wkładek standardowych i powtarzalnych. 

Dlaczego my?

Indywidualna oferta

więcej informacji

Zapraszamy wszystkich zaintersowanych do składania zapytań ofertowych.
Jesteśmy elastyczni i i postaramy się spełnić wymagania wg Państwa zapotrzebowania.

Autorskie wkładki systemowe

więcej informacji

Wkładki firmy „Gamet” znajdują swoje zastosowanie szczególnie w systemach domofonowych ze względu na unikalne rozwiązanie oparte o system wkładki powtarzalnej umożliwiające otwieranie kilku pomieszczeń jednym kluczem. Przykładowo: drzwi wejściowych, drzwi do piwnicy, suszarni, pomieszczeń gospodarczych itd..

Profesjonalne usługi ślusarskie

więcej informacji

Od 2001 nieprzerwanie staramy się sprostać oczekiwaniom. Opinie naszych kontrahentów, dają jednoznaczny obraz.

SPÓŁDZIELNIE MIESZKAŃ

Systemy jednego klucza pozwolą na wymianę starych zamków, na nowoczesne systemu klucza generalnego. To oszczędność czasu i dorabiania wielu kluczy.

DEWELOPERZY

Prywatni inwestorzy mogą dzięki naszym wkładkom, zbudować systemy klucza generalnego, służącego do otwierania wielu różnych pomieszczeń.

ZARZĄDCY BUDYNKÓW

Prywatni odbiorcy mogą dzięki naszym systemom Master Key, zamontować wiele wkładek w drzwiach i otwierać je tylko jednym kluczem generalnym.

Adres firmy

Dobryklucz.pl F.H.U. Piotr Mądry

Saint Etienne 15A/9
40-232 Katowice

Numer telefonu

GSM +48 602 644 599 / WhatsApp

E-MAIL

kontakt@dobryklucz.pl