O firmie Abus

Od roku 1924 firma ABUS zapewnia poczucie bezpieczeństwa na całym świecie. Jako niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa firma ABUS dba, aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi. Aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników w sektorze prywatnym i komercyjnym, firma ABUS oferuje szeroki asortyment innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa w domu, w podróży oraz bezpieczeństwa obiektów. Do grupy ABUS należą następujące przedsiębiorstwa: ABUS August Bremicker Söhne KG, ABUS Security-Center GmbH & Co. KG oraz ABUS Pfaffenhain GmbH. Na całym świecie grupa zatrudnia około 3000 pracowników.

O firmie Expres

Firma Expres została założona w 1978 roku. Obecnie znana jest na polskim i europejskim rynku. W zakres jej działalności wchodzi własna produkcja kluczy mieszkaniowych i zasuwowych, oraz dystrybucja maszyn i urządzeń do dorabiania kluczy m. in. włoskiego producenta SILCA – światowego lidera w dziedzinie produkcji kluczy oraz maszyn.

Expres, od samego początku swej działalności, stawia na jakość swoich wyrobów, atrakcyjną cenę, fachową obsługę oraz zadowolenie klienta, co przedkłada się na wieloletnią współpracę nawet z klientami zagranicznymi (m.in. Austria, Czechy, Słowacja oraz Ukraina). Dzięki swoim założeniom, dziś firma Expres jest największym producentem kluczy w Polsce. W 2009 roku firma wybudowała największą w Polsce hurtownię, w której znajdują się dwie nowoczesne multimedialne sale konferencyjne, sala szkoleniowa oraz bogato wyposażona ekspozycja najnowszych, elektronicznych maszyn i urządzeń do dorabiania i kodowania kluczy.

O firmie Giełdziński Amet

Firma „Giełdziński A.Met” powstała w 1986 roku i jest polskim producentem okuć budowlanych zamykających. W początkowym etapie działalności firma zajmowała się produkcją okuć budowlanych i elementów do hydrauliki i pneumatyki siłowej. Obecnie specjalizuje się w produkcji wkładek bębenkowych i kłódek. W ofercie firmy znajduje się około 300 wersji wyrobów. Są to wkładki bębenkowe symetryczne i asymetryczne ,jednostronne ,z gałką, cylindryczne i kłódki. Wszystkie oferowane przez nas wyroby produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Firma „Giełdziński A.Met” nieustannie pracuje nad poszerzeniem oferty produkcyjnej. „Giełdziński A.Met” dąży do spełnienia oczekiwań klienta i dlatego obok standardowej produkcji realizuje również nietypowe zamówienia.

O firmie Elkoma

Jesteśmy firmą handlowo – usługową mającą siedzibę w Bytomiu.

Zajmujemy się wykonawstwem, projektowaniem oraz kontrolą instalacji elektrycznych, niskoprądowych, klimatyzacyjnych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Nasze wysokie kwalifikacje są potwierdzone uprawnieniami które posiadają nasi pracownicy. Są to uprawnienia energetyczne eksploatacyjne oraz dozorowe G1, G2, G3, certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego f-gazowe oraz instalacji Odnawialnych Źródeł Energii.

Jako przedsiębiorstwo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie F-Gazów. Posiadamy również koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności w zakresie usług ochrony i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

O firmie Digitech Polska

Digitech Polska Sp. z o. o. zajmuje się produkcją, projektowaniem i handlem: domofonami, bramofonami, alarmami i telewizją przemysłową.

O firmie Raltronik

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, zajmujące się sprzedażą hurtową i detaliczną TV przemysłowej, domofonów, wideodomofonów, alarmów i osprzętu oraz sprzętu komputerowego.

O firmie DomoTech

Firma została założona 28.01.1998 roku i od tego czasu rozszerza swoją działalność. Pierwszą i podstawową działalnością firmy jest specjalistyczny serwis systemów domofonowych. Zajmuje się głównie wieloabonentowymi systemami domofonowymi i videodomofonowymi w technologii analogowej i cyfrowej. Wykonuje naprawy, konserwacje oraz montaże skomplikowanych systemów domofonowych wielowejściowych, z hierarchizacją wejść i uprawnień abonentów.

Wykonuje również integrację systemów domofonowych z innymi urządzeniami i systemami jak na przykład sterowanie za pomocą domofonu napędami bramowymi, szlabanami, elementami kontroli dostępu lub automatyki budynków. Naprawiają każdy dostępny domofon produkcji europejskiej, a jedyną granicą jest koszt naprawy – jeżeli koszt naprawy jest nieuzasadniony ekonomicznie, polecamy montaż nowego, dostosowanego do wymagań klienta.

O firmie Karstal

Firma KAR STAL powstała w połowie 2010 roku. Założyli ją ludzie specjalizujący się w kompleksowej obróbce metali.

Działalność podzielona jest na kilka gałęzi. Skupiają uwagę zarówno na zamówieniach pojedynczych produktów oraz realizacji dużych, wymagających projektów.

Produktami z podstawowej oferty są:

– stojaki na rowery,
– podstawy do ławek i stołów ogrodowych,
– sprzęt sportowy,
– wózki i kosze transportowe,
– najazdy samochodowe.

Poza tym świadczą usługi spawania różnych konstrukcji na zamówienie oraz malowania proszkowego w związku z tym, że posiadają malarnię proszkową.

O firmie Esal

Firma charakteryzuje się dużą dynamiką rozwoju, sukcesywnie poszerzając swoją bogatą ofertę asortymentową. Od 1999r siedzibą firmy jest nowy budynek biurowo-handlowy z zapleczem gospodarczym, zaprojektowany, wybudowany i zabezpieczony przez pracowników naszej firmy. Prowadzimy sprzedaż urządzeń systemów bezpieczeństwa, służymy doradztwem technicznym i opracowujemy projekty architektoniczne, instalacji elektrycznych oraz systemów bezpieczeństwa.

O firmie WODPOL

Firma budowlana WODPOL Sp. z o.o., oferująca profesjonalne i kompleksowe usługi budowlano – remontowe, dzięki długoletniej działalności w branży budowlanej, zdobytej wiedzy i doświadczeniu, świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie w sposób przyjazny wszystkim uczestnikom procesu budowlanego.

O firmie El Spyra

Prowadzimy działalność od 1986 roku. Pierwsze kroki działalności firmy na rynku były ukierunkowane w zakresie wykonywania remontów instalacji elektrycznych. Stopniowo poszerzaliśmy zakres robót i na dzień dzisiejszy świadczymy szeroką gamę profesjonalnych usług, takich jak:

– roboty budowlane – prace instalacyjne, elektryczne – inwestycyjne – utrzymania porządku i czystości – utrzymania terenów zielonych – pogotowie awaryjne

O firmie Bio Silesia

Firma Biosilesia Budowa Obiektów Małej Architektury kieruje swoją ofertę nie tylko do spółdzielni, wspólnot i zarządców mieszkaniowych, ale również do prywatnych firm oraz klientów indywidualnych. Swoje usługi wykonujemy głównie na terenie Śląska, aczkolwiek większe odległości nie stanowią dla nas żadnego problemu – działamy na terenie całego kraju.