Realizacje wkładek systemowych

Zobacz naszą galerię wkładek systemowych

Galeria

SPÓŁDZIELNIE MIESZKAŃ

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwolą wymianę starych i niepraktycznych zamków, na nowoczesne zamki systemowe w każdym lokalu.

DEWELOPERZY

Zapewniamy wsparcie podczas budowy nowych osiedli mieszkanowych oraz domów, dzięki wykorzystaniu autorskich wkładek systemowych.

ZARZĄDCY BUDYNKÓW

Klientom indywidualnym oferujemy możliwość montażu zamka systemowego z kluczem pasującym do zamka bramy, zasobników na śmieci itp.

Wkładki systemowe i system jednego klucza

System jednego klucza, stał się bardzo uproszczoną wersją systemu Master Key, który z założenia nie istnieje podział na zakres dostępów, ale jeden klucz centralny otwiera wszystkie drzwi i zamki, w których wkładki zostały dopasowane do tego jednego klucza. System jednego klucza może otwierać drzwi, bramki, wkładki, kłódki, czy też inne zamknięcia. Ten system kodowania, czyli system jednego klucza, znajduje swoje zastosowania wszędzie tam, gdzie użytkownicy muszą mieć dostęp do wszystkich pomieszczeń.

Idealnie sprawdza się również w domach jednorodzinnych, gdzie w bardzo łatwy sposób można otwierać jednym kluczem centralnym, wszystkie bramki, drzwi wejściowe, boczne czy drzwi garażu. Wykorzystanie systemu jednego klucza i wkładek powtarzalnych, znacząco ułatwia funkcjonowanie i pozwala na łatwiejszy dostęp do poszczególnych miejsc.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Kontakt

Przyjdź do nas

Dobryklucz.pl F.H.U. Piotr Mądry

Saint Etienne 15A/9
40-232 Katowice

NIP 6341910143

Zadzwoń

+48 602 644 599

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

kontakt@dobryklucz.pl